top of page

     Кадровий потенціал характеризується високим професійним рівнем викладачів загальноосвітніх дисциплін, які в курсі сучасних проблем викладання з даного предмету, володіють сучасними методиками роботи зі здобувачами освіти.  Методична робота  спрямована на подальшу реалізацію проблеми:

     "Впровадження та творче використання на уроках загальноосвітніх дисциплін різновидів інноваційних методів та сучасних освітніх технологій навчання, формування у здобувачів освіти умінь застосовувати теоретичні знання з метою професійного самовдосконалення".

     Для вирішення цієї проблеми проводяться засідання МК з певних тем, формується інноваційна культура викладача, створюються умови і прищеплюється інтерес до самоосвіти. На засідання виносяться питання практичного характеру, розглядається впровадження ІКТ, практикуються заняття на комп’ютері, викладачі діляться педагогічним досвідом. 

     З урахування рівня організації освітнього процесу науково - методична робота здійснювалася за напрямками:

Ø удосконалення уроку як засіб подолання неуспішності та розвитку творчої особистості викладачів і здобувачів освіти;

Ø впровадження комп’ютерних технологій у процес вивчення загальноосвітніх дисциплін та шляхи їх реалізації.

Ø аналіз та пошук ефективних форм і методів оцінювання навчальних досягнень здобувачів освіти;

Ø розвиток творчих обдарувань здобувачів освіти (підготовка до олімпіад, позакласна робота).

          МК викладачів  загальноосвітніх дисциплін   вбачає своє завдання в підвищенні наукового та методичного рівнів своїх членів, удосконаленні освітнього процесу як передумови зростання інтересу здобувачів освіти  до навчання та запобігання низької успішності, застосування найрізноманітніших методичних прийомів, які відповідають змісту навчального матеріалу і стимулюють пізнавальну діяльність здобувачів освіти.

          У нових соціальних умовах докорінно змінюються і вимоги до викладача. Сучасний викладач має володіти такими професійно-педагогічними і фаховими вміннями, які були б спрямовані не тільки на передачу знань, а й сприяли формуванню особистості здобувача освіти як людини нового типу з гнучким нестандартним мисленням, зі стійкою внутрішньою мотивацією, з умінням самореалізації.

bottom of page